­

Výzdoba

Výzdoba každé svatby je individuální a specifická přesně jako nevěsta sama. Proto vždy nejen nasloucháme představám snoubenců, ale chceme, aby celé pojetí svatby do sebe tzv. zapadalo a vše dokonale ladilo. Jsme stále inovativní a snažíme se být pořád „o krok napřed“.
Více
­

Obřad

Svatební obřad a jeho vzhled je první část výzdoby, kterou Vaši svatební hosté uvidí, a také samozřejmě tím kouzelným místem, kde si řeknete své ANO, proto vždy chceme, aby to bylo TO místo, které v lidech vzbudí ty nejkrásnější emoce.
Více
­

Koordinace

Koordinace svatebního dne je tu pro Vás, abyste si mohli tzv. oddechnout a přehodit veškeré organizační „starosti“ na nás, a Vy se mohli plně soustředit na svůj den a užívat si ho tak, jak si každá nevěsta i ženich zaslouží.
Více
­

Květiny

Nedílnou součástí svatby jsou květiny, květinová výzdoba, a ta nejkrásnější svatební kytice. A samozřejmě i to u nás zařídíte. Jelikož si vše děláme samy, máme jistotu, že vše dokonale ladí a je pro naši nevěstu perfektní.
Více
­

Vizáž

Svatební líčení a účes jsou pro nevěstu stejně důležité, jako svatební šaty. Proto naše nevěsty svěřujeme výhradě do rukou profesionálů. Na přání nevěsty probíhá zkouška, a samozřejmostí je také dojezd vizážistky na místo příprav v den svatby. Vše dle Vašich přání a požadavků.
Více
­

Šaty

Svatební šaty a jejich výběr je pro mnohé nevěsty něčím, co si představují už od dětství. V našem salonu si vyberete ze široké škály různých stylů, kolekcí, značek a velikostí. Spokojenost nevěsty a příjemné prostředí jsou pro nás na prvním místě.
Více
­